blízko_smrti_príbeh  (Slovak)

Úvodná stránka    kresťanskej Články    LDS Series    JW články    Kresťan odpovie    SDA    Robertov Experience    Darovanie stránku

mimo telo / blízko smrti príbeh

Rich Kelsey

me v Disneylande  <(Reflections môjho života)

 

Poznámka: preložené pomocou Google Translator, skontrolujte anglickú verziu pre presnosť; Tiež, ak sa by sa staral, aby pomohla zlepšiť preklad, prosím, e-mail globalevangelism@msn.com - pozornosť Rich Kelsey.

 

Narodil som sa v Renton, WA, v roku 1955 som vyrástol v roku 1960. Kultúra dňa sa skladala z čistého bezbožných pohanstva: čierneho plagáty, hippies, sex, drogy a rock and roll. Ľudia v mojom svete neboli premýšľať ani hovoriť o Bohu. Tiež, nie len učitelia zo základných škôl v celej strednej školy, nikdy odovzdať myšlienku Boha ku mne; oni posilnila prevládajúci koncept v médiách, že Boh neexistuje. Napríklad: článok z titulnej strane New York Times čítať,

"Boh je mŕtvy ..."

Tento článok vysvetľuje, že mnoho profesorov náboženstvo už nie veril v Boha. Táto mladá duša začal klásť otázku, či snáď tam bol boh naraz, ale zomrel? Takže, v podstate počas mojich formatívne rokov, mal som málo k žiadne pochopenie duchovných vecí.  

Potom, keď mi bolo 16, môj brat Deane zomrel pri autonehode. Bol 18. Deane práve vyštudoval vysokú školu. Bol som zničený. Ako už bolo spomenuté, v tomto okamihu v živote som neveril v Boha, a ja som rozhodne nebol istý, či Ježiš niekedy existoval ako historickú osobnosť. Mal som ešte prísť na to, aký bol život okolo, a to bolo prvýkrát, čo som bol konfrontovaný so smrťou.

Bola som tak rozrušená, že na chvíľu som prestal chodiť do školy, pretože som nemohol zvládnuť emocionálne problémy som zažil, keď vidí niektorí starí priatelia môjho brata.

Spomínam si, modlil sa k Bohu prvýkrát v mojom živote hovorí:

"Ak je Boh a ste vzali môjho brata do pekla, potom je to tam, kde chcem ísť."

Potom som sa rozhodol skúsiť kontaktovať svojho brata. Aj napriek tomu, že možno už Deane existoval na iné rovine.

Prvú noc, kedy som dostal odpoveď, jedna malá svetelná guľa prišiel víriace do mojej spálne. To bolo len plávajúce okolo vo vzduchu po dobu niekoľkých sekúnd; potom letel priamo von cez stenu. Ako týždne prešiel, v dobe, môj pokoj bol naplnený s malými žiariace svetla. Čoskoro potom, divné veci sa začali diať: Začal som bol napadnutý neviditeľné bytosti! Klamal by som, v posteli, a to, čo sa cítil ako človek, ktorý by sa skákať na mňa a zápasiť so mnou. Pripadalo mi to ako superman spadol rovno dole na mňa z určitej vzdialenosti vyššie.   

Potom, nemysliteľné sa stalo:

Raz ráno som sa prebudil. Pozrel som sa von oknom do vnútrobloku. Bol krásny letný deň. Spomínam si, premýšľať o tom ísť do parku. Napriek tomu, tesne predtým, než som sa dostal z postele, superman ma znova udrel; ako muž padajúce z neba. Počul som, že pérovej pišťanie. Tentoraz vietor bol vyradený zo mňa a mojej svaly napätá. Nemohol som sa hýbať ani dýchať.

Je to ešte horšie:

Cítil som tie malé svetla víri priamo do mňa. Cítil som sa duchovne poškvrnil. Verím, že démoni vstúpil do môjho tela. Tiež som počul, zvrátený znejúce hudbu; (Evidentne démoni majú hudbu v ich ríši).

V tomto bode sa duch môj opustila moje telo. Ale v rovnakej dobe, bol som stále na posteli. Ocitol som sa vo vesmíre cestovanie (myslím) pri rýchlosti svetla; to, čo sa zdalo divné, tam neboli žiadne hviezdy. Bol som na ceste k bráne ďaleko vo vzdialenosti, ktorá sa skladala z troch pyramíd naukladaných takže je otvor v strede:

brána do pekla

 

Verím, že to bola brána vedúca do pekla / tmy? A ja mieril priamo do stredu brány! Mám dojem, že som chcel byť vyhostený z Božej prítomnosti navždy. Bola to tá najhoršia vec, ktorú som si kedy predstavoval; ale to nebol sen.

Myslel som si, možno, keby som volal k Bohu, on by mi pomohol? Tak som sa snažil povedať slovo

"Boh."

Pamätajte si, že vietor bol vyradený zo mňa a moje svaly boli všetky stiesnené nahor; Nemôžem sa pohnúť. Som ako na posteli a na ceste do pekla.

Nemôžem ani slovo. Nakoniec si myslím, že; Zameriam sa všetky moje snahy len vypľuť slabiku

"G."

Som sa zúfalo snaží začať tým,

"GAW."

Potom, tesne predtým, než som sa asi stratí vedomie toho, že nemôže dýchať, konečne na vrchole svojich pľúc, z mojich úst prišiel názov,

"Ježiš".

Odišiel Démoni. Vstal som, išiel hore, a umyla tvár, visí hlavu nad kuchynským drezom, myslenia:

"Čo podivný spôsob, ako začať deň."

Čo bolo tak divný: Snažil som sa povedať Gaw, alebo Boh, pri všetkej svojej sily. Nie Ježiš!   Ale meno Ježiš prišiel z mojich úst. 

Išiel som z agnosticizmus, na človeka, ktorý veril v démonov, Ježiša, Boha, a to, čo myslím, že môže byť peklo, to všetko v jednej ráno; nikto kázanie na mňa. Táto skúsenosť je to, čo ma začal na ceste, aby sa pokúsili zistiť, čo sa deje v živote. Od tej doby som zistil, že odpovede z biblie, ktoré majú zmysel z problémov, ktorý má skúsenosti som, že ráno a moja vyslobodenie, v mene Ježiša Krista. 

V priebehu rokov som bol ochotné zdieľať tento príbeh z mnohých dôvodov:

1. To je trochu trápne priznať, že démoni vstúpil do môjho tela. Aj keď to bolo len na pár minút.

2. Bol som znepokojený tým, že ľudia by sa mi veriť.

3. Bol som znepokojený tým, že budem označený za fanatika, alebo osoby trpiace klamu.

4. Bol som / som obavy, že by to mohlo zdiskreditovať svoje písomné práce, ktoré boli stanovené počas rokov dôkladného štúdia.

 

No, ja som teraz starší, táto skúsenosť sa konala pred 40 rokmi, tak som mal veľa času na rozmyslenie. Rozhodol som sa, aby sa tento príbeh poznám, pretože viem, že sa to stalo - Satan a / alebo démoni sa ma pokúsil zabiť. Ukázali svoju ruku. Teraz som v boji; Nebudem mlčať ešte. Jedna vec je jasná: meno Ježiš mi doručená. Napriek tomu, vo veku 16 rokov, mal som ešte naučiť niečo o Ježišovi Kristovi.

Keď som sa dostal preč z mojej postele, ktoré ráno a išiel hore do kuchyne Nemyslel som:

"Je tu moc v mene Ježiša Krista."

Nepremýšľal som:

"Boh je dobrý."

Pravda je: Bála som sa. Bola som zmätená. Stále som nevedel nič o Bohu. Nikdy som čítal slovo jeden z Biblie. V tej dobe som rozhodne nemal porovnávať Kristovo víťazstvo nad hriechom a smrťou sa z dôvodu, že som dal svoje meno!

To, čo som sa dozvedel:

• Démoni existujú.
• Ježiš dodáva.
• Boh je reálny.

 

Čo sa stane, keď zomrie?

George Harrison z hudobnej skupiny The Beatles, ktorý bol široko považovaný za najväčší a najvplyvnejší rockovej skupiny rokenrolu dobe, povedal to v rozhovore 1997:

"... Nikto sa snaží prísť na to," čo je príčina smrti? " A: "Čo sa stane, keď zomrie?" To je pre mňa jediná vec, nejaké dôležitosti! Zvyšok je všetko vedľajšie. "

S týmto vyhlásením, George Harrison vyjadril snáď najhlbšej a najviac problematické sa týkajú ľudí sa niekedy v živote čeliť:

"Čo sa stane, keď zomrie?"  

Pokiaľ ide o mňa, som dostal predzvesťou toho, čo by mohlo postretlo ma mal som prechádza z tohto života bez toho, aby našli spasenie v Ježišovi Kristovi; snáď Boh dovoľte mi, aby som k tomuto "výlet do brány pekla a späť", takže som mohol povedať svetu o tom?

 

Ďalšie pozoruhodný zážitok:

Moje Born Again zážitok - Rich Kelsey

a čistý správa evanjelium:

■  za dverami do Jeho podoby - Rich Kelsey

 

 

hash tag, #, v blízkosti-zážitky smrti, peklo, démon, démoni, mimo telo, NDE, u klinickej smrti, gule svetla, boh, ježiš, Pekelné brány, bohatý Kelsey