blízko_smrti  (Czech)

Úvodní stránka    křesťanské Články    LDS Series    JW články    Katolík odpoví    SDA    Robertův Experience    Darování stránku

mimo tělo / blízko smrti

Rich Kelsey

me v Disneylandu  < (Reflections mého života)

 

Poznámka: přeloženy pomocí Google Translator, zkontrolujte anglickou verzi pro přesnost; Také, pokud se by se staral, aby pomohla zlepšit překlad, prosím, e-mail globalevangelism@msn.com - pozornost Rich Kelsey.

 

Narodil jsem se v Renton, WA, v roce 1955 jsem vyrostl v roce 1960s. Kultura dne se skládala z čistého bezbožné pohanství: hippies, sex, drogy a rock and roll. Lidé v mém světě nebyly přemýšlet ani mluvit o Bohu. Také, ne jen učitelé ze základních škol v celé střední školy, nikdy předat myšlenku Boha ke mně; oni posílila převládající koncept v médiích, že Bůh neexistuje. Například: článek z titulní straně New York Times číst,

"Bůh je mrtev ..."

Byl jsem 13 let, když jsem se dozvěděl o výrobku. Nečetl jsem to. Tento článek vysvětluje, že mnoho profesorů náboženství už ne věřil v Boha. Přesto má nikdy četl článek, tato mladá duše začal klást otázku, jestli snad tam byl bůh najednou, ale zemřel? Takže, v podstatě během mých formativních let, měl jsem málo k žádné pochopení duchovních věcí. 

Pak, když mi bylo 16, můj bratr Deane zemřel při autonehodě. Byl 18. Deane právě vystudoval vysokou školu. Byl jsem zničený. Jak již bylo zmíněno, v tomto okamžiku v životě jsem nevěřil v Boha, a já jsem rozhodně nebyl jistý, jestli Ježíš někdy existoval jako historickou osobnost. Měl jsem ještě přijít na to, jaký byl život kolem, a to bylo poprvé, co jsem byl konfrontován se smrtí.

Byla jsem tak rozrušená, že na chvíli jsem přestal chodit do školy, protože jsem nemohl zvládnout emocionální problémy jsem zažil, když vidí někteří staří přátelé mého bratra.

Vzpomínám si, modlil se k Bohu poprvé v mém životě říká:

"Je-li Bůh a jste vzali mého bratra do pekla, pak je to tam, kde chci jít."

Pak jsem se rozhodl zkusit kontaktovat svého bratra. I přesto, že možná už Deane existoval na jiné rovině.

První noc, kdy jsem dostal odpověď, jedna malá světelná koule přišel vířící do mé ložnice. To bylo jen plovoucí kolem ve vzduchu po dobu několika sekund; pak letěl přímo ven přes stěnu. Jak týdny prošel, v době, můj pokoj byl naplněn s malými zářící světla. Brzy poté, divné věci se začaly dít: Začal jsem byl napaden neviditelné bytosti! Lhal bych, v posteli, a to, co se cítil jako člověk, který by se skákat na mě a zápasit se mnou. Připadalo mi to jako superman spadl rovnou dolů na mne z určité vzdálenosti výše.   

Poté, nemyslitelné se stalo:

Jednou ráno jsem se probudil. Podíval jsem se ven oknem do vnitrobloku. Byl krásný letní den. Vzpomínám si, přemýšlet o tom jít do parku. Přesto, těsně předtím, než jsem se dostal z postele, superman mě znovu udeřil; jako muž padající z nebe. Slyšel jsem, že pérové ​​pištění. Tentokrát vítr byl vyřazen ze mě a mé svaly napjatá. Nemohl jsem se hýbat ani dýchat.

Je to ještě horší:

Cítil jsem ty malé světla víří přímo do mě. Cítil jsem se duchovně poskvrnil. Věřím, že démoni vstoupil do mého těla. Také jsem slyšel, zvrácený znějící hudbu; (Evidentně démoni mají hudbu v jejich říši).

V tomto bodě se duch můj opustila moje tělo. Ale ve stejné době, byl jsem pořád na posteli. Ocitl jsem se ve vesmíru cestování (myslím) při rychlosti světla; to, co se zdálo divné, tam nebyly žádné hvězdy. Byl jsem na cestě k bráně daleko ve vzdálenosti, která se skládala ze tří pyramid naskládaných takže je otvor ve středu:

brána do pekla

 

Věřím, že to byla brána vedoucí do pekla / tmy? A já mířil přímo do středu brány! Mám dojem, že jsem chtěl být vyhoštěn z Boží přítomnosti navždy. Byla to ta nejhorší věc, kterou jsem si kdy představoval; ale to nebyl sen.

Myslel jsem si, možná, kdybych volal k Bohu, on by mi pomohl? Tak jsem se snažil říct slovo

"Bůh."

Pamatujte si, že vítr byl vyřazen ze mě a mé svaly byly všechny stísněné nahoru; Nemůžu se pohnout. Jsem jak na posteli a na cestě do pekla.

Nemůžu ani slovo. Nakonec si myslím, že; Zaměřím se všechny mé snahy jen vyplivnout slabiku

"G."

Jsem se zoufale snaží začít tím,

"GAW."

Potom, těsně předtím, než jsem se asi ztratí vědomí toho, že nemůže dýchat, konečně na vrcholu svých plic, z mých úst přišel název,

"Ježíš".

Odešel Démoni. Vstal jsem, šel nahoru, a umyla obličej, visí hlavu nad kuchyňským dřezem, myšlení:

"Co podivný způsob, jak začít den."

Co bylo tak divný: Snažil jsem se říct Gaw, nebo Bůh, při vší své síly. Ne Ježíš!   Ale jméno Ježíš přišel z mých úst. 

Šel jsem z agnosticismus, na člověka, který věřil v démony, Ježíše, Boha, a to, co myslím, že může být peklo, to vše v jedné ráno; nikdo kázání na mě. Tato zkušenost je to, co mě začal na cestě, aby se pokusili zjistit, co se děje v životě. Od té doby jsem zjistil, že odpovědi z bible, které mají smysl z problémů, který má zkušenosti jsem, že ráno a moje vysvobození, ve jménu Ježíše Krista. 

V průběhu let jsem byl ochotny sdílet tento příběh z mnoha důvodů:

1. To je poněkud trapné přiznat, že démoni vstoupil do mého těla. I když to bylo jen na pár minut.

2. Byl jsem znepokojen tím, že lidé by se mi věřit.

3. Byl jsem znepokojen tím, že budu označen za fanatika, nebo osoby trpící klamu.

4. Byl jsem / jsem obavy, že by to mohlo zdiskreditovat své písemné práce, které byly stanoveny během let pečlivého studia.

 

No, já jsem teď starší, tato zkušenost se konala před 40 lety, tak jsem měl spoustu času na rozmyšlenou. Rozhodl jsem se, aby se tento příběh znám, protože vím, že se to stalo - Satan a / nebo démoni se mě pokusil zabít. Ukázali svou ruku. Teď jsem v boji; Nebudu mlčet ještě. Jedna věc je jasná: jméno Ježíš mi doručena. Přesto, ve věku 16 let, měl jsem ještě naučit něco o Ježíši Kristu.

Když jsem se dostal pryč z mé postele, které ráno a šel nahoru do kuchyně Nemyslel jsem:

"Je tu moc ve jménu Ježíše Krista."

Nepřemýšlel jsem:

"Bůh je dobrý."

Pravda je: Bála jsem se. Byla jsem zmatená. Pořád jsem nevěděl nic o Bohu. Nikdy jsem četl slovo jeden z Bible. V té době jsem rozhodně neměl srovnávat Kristovo vítězství nad hříchem a smrtí se z důvodu, že jsem dal své jméno!

To, co jsem se dozvěděl:

• Démoni existují.
• Ježíš dodává.
• Bůh je reálný.

 

Co se stane, když zemře?

George Harrison z hudební skupiny The Beatles, který byl široce považován za největší a nejvlivnější rockové skupiny rokenrolu době, řekl to v rozhovoru 1997:

"... Nikdo se snaží přijít na to," co je příčina smrti? " A: "Co se stane, když zemře?" To je pro mě jediná věc, nějaké důležitosti! Zbytek je všechno vedlejší. "

S tímto prohlášením, George Harrison vyjádřil snad nejhlubší a nejvíce problematické se týkají lidí se někdy v životě čelit:

"Co se stane, když zemře?"  

Pokud jde o mě, jsem dostal předzvěstí toho, co by mohlo potkalo mě měl jsem přechází z tohoto života, aniž by našli spasení v Ježíši Kristu; snad Bůh dovolte mi, abych k tomuto "výlet do brány pekla a zpět", takže jsem mohl říct světu o tom?

 

Další pozoruhodný zážitek:

Moje Born Again zážitek - Rich Kelsey

a čistý zpráva evangelium:

■  za dveřmi do Jeho podoby - Rich Kelsey

 

 

hash tag, #, v blízkosti-zážitky smrti, peklo, démon, démoni, mimo tělo, NDE, u klinické smrti, koule světla, bůh, ježíš, Pekelné brány, bohatý Kelsey