Demon_wódki_poltergeist_a_ghosts (polish)

Strona główna   chrześcijańskich Artykuły   JW Artykuły   LDS serii   Katolicki   SDA   Kontakt   Darowizna Page

 

Demon Wódki, Poltergeist, a Ghosts

Brama do piekła

Stworach, które w nocy:

 

Poniżej znajduje się e-mail od człowieka chrześcijańskiego, który został wysłany do Rich Kelsey. (Wykorzystane za zgodą)

 

 

Witam Rich. Nazywam się Robert ... Czytałem artykuł, " Moje przeżycie bliskie śmierci " i był w szoku.

 

Jestem 39 lat, mieszkam w Colorado, i jestem starszy inżynier w miejscowym przedsiębiorstwie lotniczym (tylko dla niektórych tle). Jestem szczęśliwie żonaty i ma 14 mo synka. Mój ojciec był pastorem Missouri luterański, który został zabrany do Pana w 51 roku życia, a ja choć zmaga się trochę w moich młodszych lat z mojej wiary, stałem się mocno wierzy w Jezusa i przesłanie zbawienia znaleźć tylko przez Niego.

 

W każdym razie, po przeczytaniu artykułu, czułem się, jakbym powinien poinformować coś. Około 4 lata temu (przed I był żonaty), zacząłem słysząc dziwne odgłosy w całym moim domu. Na początku odrzuciłem je, ale stopniowo stawały się coraz częstsze i intensywne. Pewnej nocy, około 2 w nocy obudziłem się z silnym gwizdy pochodzące z mojej kuchni na dole. To było bardzo dziwne.

 

Tej nocy poprosiłem chrześcijańskiego znajomego przyjść. Modliliśmy się, czytać Pismo, i śpiewali hymny razem. Po opuszczeniu Usiadłam na szczycie schodów i zaczął czytać Ewangelię Marka głośno. Około 5 rozdziałów w nim, usłyszałem głośne "bang" na moim wentylator na suficie w sypialni. Stałem unhinged. Poszedłem w całym domu odbiera bez względu na podmiot ten był opuścić swój dom w imię Jezusa. Po około pół godziny od tego, poszedłem do łóżka.

 

Pamiętam, że budzi się około 3 myślę sobie, że jest to po raz pierwszy od ponad miesiąca, że ​​nie zostały budzi się walić hałasy w całym domu. Wróciłem spać. Około godziny 6 rano byłem brutalnie obudzony do jakiejś niewidzialnej, nieznanej istoty, która rozpoczęła się zapasy i dręczy mnie. Trwało to około 2 minut i całkowicie wstrząsnęły mną!

 

Nie pójdę na cały szczegółowo tutaj (bo mógłbym napisać książkę o wszystkim, co się stało), ale powiem wam, że stało się to w kółko i ponad. Szukałem pomocy u duszpasterzy i zrobił otrzymywać niektórych. Groźny w końcu zatrzymał się około miesiąc później, kiedy dostał się do dwóch bardzo dużych walk z tego demona i powtarzał modlitwę Pańską. W pewnym momencie gwałtownie rzucił mnie na łóżko i lewo (na stałe).

 

Jednak były też inne demony, które pozostawili mnie nękać, ale nigdy fizycznie dręczące mnie jak pierwszego. W ciągu miesięcy i lat do naśladowania miałem tak wiele dziwnych doświadczeń (w tym widzieć kule świateł w nocy), że stał się mniej boi się nimi i (moja żona i ja) będą modlić się o ochronę w nocy. Za każdym razem robiliśmy, nie było prześladowane.

 

Powiem wam to, Rich. , , Pewnego popołudnia byłem tak sfrustrowany, że Bóg pozwolił na to, że molestowanie kontynuować postanowiłem spróbować komunikować się z tego (tych) istot. Wiedziałem, że to było złe posunięcie, ale zrobił to tak. Stwierdzając się w tym dokładny czas, że mogę czuć. Jednak coś było wejść do mojego ciała. Przez następne lata 2+ (a właściwie aż do około 3 miesięcy temu) ta (te) ludzie byli w stanie kontrolować części mojego ciała - szczególnie kiedy zasypiał. Ponownie, mógłbym napisać książkę o tym, co było jak i wszystkie niesamowite / przerażające rzeczy, które miały miejsce.

 

Około 3 miesiące temu spędziłem dużo czasu w głębokiej modlitwie wyznając grzechy przeszłości i modląc ernestly że Bóg zwalnia mnie od tych demonów i ich molestowania. Dwa dni później zszedł ze straszliwą grypę żołądkową (co jest niezwykle rzadkie dla mnie). Rzuciłem się stale. O dziwo, po tym odcinku, nie opuściły moje ciało, mój dom, a jak się wydaje, moje życie. Chwała Bogu! (czasy 1000)

 

Byłem wielce błogosławiony natknąć swój artykuł, ponieważ wierzę, że mogę współczuć swojej walki, aby inni o tym wiedzą. Uwierz mi, mam wspólnego tę historię z wieloma chrześcijanami i to było smutne doświadczenie słuchania większość z nich mnie zapytać, czy byłem pod dodatkową ilością stresu czy Brałem leki przepisane itp Chyba " piszę to (1) napisać do kogoś, kto mógłby przynajmniej zrozumieć na pewnym poziomie, oraz (2) dziękujemy za odwagę napisać, co zrobiłeś.

 

Wszystko co najlepsze, Rich.

 

Robert

 Część II

 


 

W artykule Robert mówi o:

 

Moje Near Death Experience - Rich Kelsey

 

kolejny artykuł zainteresowania:

 

Moje Born Again Experience - Rich Kelsey

 

i proste przesłanie Ewangelii:

 

przez drzwi i do Jego obrazu - Rich Kelsey

 

demon duchy, demony, poltergeist, poltergeist, duchów, duchów, demoniczny, diabeł, szatan, szatańska